RESTAURACJA "SAMI SWOI"

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 277 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja "Sami Swoi". Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

15 cze 2026 o 22:23 Było smacznie, szybko
10 cze 2026 o 19:41 Jak zawsze jedzenie świeże, pyszne. Wszystko na czas, jak najbardziej polecam
1 maj 2026 o 14:08 Danie nie było zgodne z opisem po zadzwonieniu do restauracji nie wykazali żadnej skruchy
30 mar 2026 o 11:03 Szybka dostawa .
22 mar 2026 o 17:17 Wszystko było smaczne. Dziękujemy
25 sty 2026 o 17:32 Smaczne jak zawsze